+420 737 599 233 apartmany-pekna@seznam.cz
stylové ubytování na šumavě

Luxusní apartmán

Poblíž Lipna v srdci Šumavy
Pěkná 9, 384 51 Nová Pec
+420 737 599 233
O nás

Luxusní apartmán v národním parku Šumava

Nově zrekonstruovaný a luxusně zařízený apartmán se nachází v malé vesničce Pěkná v srdci Šumavy. Jedná se o apartmán se 3 ložnicemi a 7 lůžky, po dohodě možno zvýšit kapacitu až na 9 lůžek. Plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí a troubou je samozřejmostí. Součástí jsou 2 koupelny s prostorným sprchovým koutem, rohovou vanou a 2 toaletami. Dále se zde nachází obývací pokoj s velkou LCD televizí. Na zahradě je postaven kamenný krb s posezením, který je plně k dispozici pro vaše grilování. 

Obývací pokoj

Srdcem apartmánu je útulný a prostorný obývací pokoj s LCD televizí, který je spojen s kuchyní. Součástí je i velký jídelní stůl pro až 7 osob.

Kuchyně

Kuchyně je plně vybavená. Naleznete zde myčku, varnou desku, troubu a samozřejmě i lednici s mrazákem. Zároveň je odsud přístup na balkon.

Pokoj s manželskou postelí

Jediný pokoj v apartmánu, který disponuje manželskou postelí. Dále je vybaven prostornou skříní.

Pokoje s palandami

V apartmánu jsou také 2 ložnice s palandami. V obou pokojích jsou klasická 2 lůžka nad sebou. V jednom pokoji je ještě navíc jednolůžko.

Koupelna

Chloubou našeho ubytování jsou koupelny. První je prostorná a vybavena velkou rohovou vanou, druhá zase sprchovým koutem. Pro větší komfort se v apartmánu nachází 2 toalety.

Venkovní krb

Především v letních měsících oceníte možnost posedět a něco si ugrilovat v zahradním krbu s posezením, které jsme pro Vás vytvořili.

reference

Od našich hostů

Byli jsme zde s rodinou v létě, protože jsme si naplánovali „cyklodovolenou“. V okolí domu jsou cyklostezky a bylo i kam uklidit kola. Spokojenost. Klára Skopalová

Apartmán je uvnitř skvěle zrekonstruovaný, vše obloženo cihlami, vypadá to skvěle. Z vybavení nám nic nechybělo a uvítali jsme i 2  koupelny. Milan Krejcárek

Byt je prostorný a dobře zařízený. Žádný problém s parkováním. Mohli jsme stát před garáží, kde jsme pak měli uskladněné i lyže. Určitě přijedeme znovu. Radek Chromý

Pobyt zde jsme si skutečně užili. Uvnitř je to moc hezké, příjemně se nám spalo a je tu naprostý klid. Chodili jsme na procházky do přírody a večer grilovali na přilehlé zahrádce. Jana Dolejší

Na co se u nás můžete těšit?

WiFi zdarma
2 koupelny
Nově zrekonstruováno
Venkovní posezení
Myčka + pračka
Parkování u objektu
Vana i sprchový kout
7 lůžek + 2 přistýlky
Domácí mazlíčci vítáni
Statek stradov

Prohlédněte si naše další ubytování

Nově zrekonstruovaný statek na samotě je tu také pro Vás.